Girişimcilik

Pandemi ve Girişim Fırsatları

Uzun bir aradan sonra tekrar merhaba ! Salgının etkilerini yoğun olarak yaşadığımız şu günlerde salgının yukarıya taşıdığı iş fikirlerinden bahsedeceğiz.

Paket Servis: Pandemi sırasında restaurantların ve mekanların kapalı olmasından dolayı paket servise verilen izin sayesinde, insanların hazır yemek yemek ihtiyaçlarını paket servis yapanlar karşılamaktadır.Göz önünde olan bir mekanınız bile yoksa bu sayede ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Hijyen Ürünleri:Çok fazla hijyene dikkat edildiği şu günlerde insanların para harcamaktan çekinmeyeceği bir başka bir iş modeli de temizlik sektöründe oluşturulablir.Hijyen ve temizlik ürünlerini tedarik edip bunları satabilir yada pazarlayabilirsiniz.Yada farklı bir iş modeli oluşturup ,örneğin ev yada iş yerlerine hijyenik temizlik hizmeti sunabilirsiniz.

E-Ticaret: Burada bahsedeceğimiz klasik e-ticaret değil Türkiye’de yüksek satış potansiyeline sahip bir e ticaret sitesi üzerinden satış yapmaktır.Gün koşullarına uygun bir yada birkaç ürünü satarak ciddi paralar kazanabilirsiniz.İnsanlar evlere kapandığından pandemi günlerinde e-ticaret rakamları ciddi oranda artmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir